100.YIL MİNİKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
11-14 Haziran 2024 Halkapınar S.S.-İZMİR
Daha Fazla Oku100.YIL BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
24-26 Haziran 2024 Hitit Ünv.S.S. -ÇORUM
Daha Fazla Oku100.YIL KÜÇÜKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
27-30 Haziran 2024 Selçuklu Bld. Uluslararası S.S.-KONYA
Daha Fazla OkuBaşkanımız Dr.Oktay ÇİMEN Yönetim Kurulu üyelerimiz Derviş AYDİĞAN, Cem UĞURLAŞ, Cemil ÜNLÜ ile Eğitim kurulu üyemiz Türkan Nihal SABIRLI çeşitli gorüşmelerde ve fikir alışverişinde bulunmak üzere K.K.T.C'ye gittiler. K.K.T.C. Masa Tenisi federasyonu başkanı Sayın Mustafa BEKİROĞULLARI, K.K.T.C Spor Dairesi Müdürü Sayın Mustafa Şenol SÜTÇÜ, KKTC Türkiye Cumhuriyeti Spor Koordinasyon Ofisi Müdürü Sayın Mithat TEKÇAM, ve Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Ali YÜKSELEN ziyaret ettiler.