3.LİG 2.ETAP MÜSABAKALARI İLE 1.YARI İZMİR'DE SONA ERDİ

3.LİG 2.ETAP MÜSABAKALARI İLE 1.YARI İZMİR'DE SONA ERDİ

21-22 Ocak 2023 tarihleri arsında İzmir'de düzenlenen 3.Lig 2.etap müsabakaları ile Ligde 1.yarı sona erdi.

Yarışma talimatı gereği 3. Lig A ve B gruplarında ilk 6 sırada yer alan takımlardan oluşan 12 takımlı Play-Of Grubunda olan takımların 1. yarıda kendi aralarında yaptıkları maçlarda ki maçların puanlarının taşınması sonucunda oluşacak yeni sıralamaya göre tekrar tek devreli lig usulü ile 2 etapta oynayacaktır.

Aynı şekilde 3. Lig A ve B gruplarında 7-12 sırada olan takımlardan oluşan 12 takımlı Klasman Grubunda olan takımların 1. yarıda kendi aralarında yaptıkları maçlarda ki maçların puanlarının taşınması sonucunda oluşacak yeni sıralamaya göre tekrar tek devreli lig usulü ile 2 etapta oynayacaktır.
Özel Sporcular erkek takımı ise Yarışma Talimatının 17.11. Maddesi gereği Klasman Grubunda Klasman dışı yarıştırılacak ancak ligden düşürülmeyecektir.
Sonuçlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.Dosya Linki   :   https://www.tmtf.gov.tr/uploads/haberler/img/3.-lig-kadin-fikstur-ve-puan-durumu_3.xlsx

Dosya Linki   :   https://www.tmtf.gov.tr/uploads/haberler/img/3.-lig-erkek-fistur-ve-puan-durumu_3.xlsx

Dosya Linki   :   https://www.tmtf.gov.tr/uploads/haberler/img/3.-lig-1.-devre-mac-ayrintilari-_2.xlsxBu Bölümdeki Diğer Haberler