100.YIL MİNİKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
11-14 Haziran 2024 Halkapınar S.S.-İZMİR
Daha Fazla Oku100.YIL BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
24-26 Haziran 2024 Hitit Ünv.S.S. -ÇORUM
Daha Fazla Oku100.YIL KÜÇÜKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
27-30 Haziran 2024 Selçuklu Bld. Uluslararası S.S.-KONYA
Daha Fazla Oku5/9 Haziran 2024 tarihleri arasında Bulgaristan/Albena’da düzenlenen 31.ci Balkan yıldız ve gençler şampiyonasında milli takımımız; Takım ve ferdi maçlar sonucunda; Yıldız erkek takımımız gümüş Yıldız bayan takım bronz,Genç Erkek takımımız Bronz, yıldız karışık çiftlerde Ela Su YÖNTER-Ali Eren ULUSAKARYA ve Berk ÖZTOPRAK ve Nil BAŞARAN Bronz, Yıldız Erkek çiftlerde Berk ÖZTOPRAK-Kenan Eren KAHRAMAN Altın, Mustafa NEBHAN-Ali Eren ULUSAKARYA Bronz, Yıldız Bayan çiftlerde Nil BAŞARAN-Duru KIRBAÇ Altın, Genç Erkekler çiftlerde Hakan IŞIK-Mehmet Ali KARABOĞA Bronz, Yıldız Erkekler ferdi de Berk ÖZTOPRAK Altın, Kenan Eren KAHRAMAN Gümüş madalyanın sahibi oldular. Sporcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.