SİGORTAMBİR'DEN ADIYAMAN'DA MASA TENİSİNE TAM DESTEK

SİGORTAMBİR'DEN ADIYAMAN'DA MASA TENİSİNE TAM DESTEK

Sigortambir ile Türkiye Masa Tenisi Federasyonu arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Adıyaman’da masa tenisi masası ve ekipmanları hediye teslim töreni düzenlendi. 

Törene Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Sigortambir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kazım Alpay, Sigortambir Genel Müdürü Kürşat KÖZ ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa AKGÜN Besni Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metehan ADIGÜZEL ve Adıyaman’lı masa tenisi sporcuları katıldı. 


Törende konuşan Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret KELEŞ '' Sigortambir ailesine bu anlamlı ve örnek davranışlarından ötürü teşekkür ederim. Umarım masa tenisi sporuna destekleri devam edecektir. Masa tenisi masa ve ekipmanları Adıyaman’ımıza hayırlı olsun “ dedi


Sigortambir Genel Müdürü Kürşat KÖZ ise özellikle dezavantajlı bölgelerde masa tenisi sporunu desteklemeye devam edeceklerini ifade ederek “ Bugün Adıyaman’da olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Gençlerimizin mutluluklarına şahit olmak bizleri de motive ediyor. Bizleri yalnız bırakmayan İl Müdürümüze, desteklerini esirgemeyen Sigortambir Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat ÇİFTÇİ’ye ve Federasyon Başkanı Sayın Oktay ÇİMEN’e teşekkür ederim “ dedi. 


Program sonunda Sigortambir Genel Müdürü Kürşat KÖZ’e , Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kazım ALPAY’a ve TMTF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa AKGÜN’e Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret KELEŞ tarafından plaket takdim edildi.