16. Kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Bilgilendirme

Kuruluşlararası  Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Hakkında Önemli Duyuru,

 

Seçim tarihinin erkene alınması ve Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim tarihinin 8 Temmuz 2018 olması nedeniyle TMTF faaliyet takviminde zorunlu olarak tarih değişikliğine gidilmiştir.

 

8 Temmuz 2018 tarihinde yapılması planlanan Terfi müsabakaları bir sonraki hafta Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası ile aynı tarihe alınmak zorunda kalınmıştır. Terfi müsabakasında yer alacak birçok sporcunun aynı zamanda Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında oynayacak olması nedeniyle Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası zorunlu olarak bir sonraki hafta 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

 

İl Temsilcilerimizin takibi sonrasında İl Müdürlüğü tarafından, kendi İllerinde, ilgili yarışma yönergesinde belirtilen kurallara uygun olarak yapılan müsabaka sonuçlarının, yine yönergede belirtilen tarihe kadar il kontenjanını belirleyebilmek için müsabakaya katılan tüm takımların sayıları ve isimleri ile ayrıca Türkiye Şampiyonasına katılmak isteyen takım isimleri belirtilerek belgelerinin Federasyonumuza gönderilmesi gerekmektedir.

 

Türkiye Şampiyonasına katılmak isteyen takımların belgeleri (erken gönderilen belge ve sonuçlar hariç) 14 Haziran 2018 tarihinden sonra incelenerek en kısa sürede TMTF Kuruluşlar Kurulu tarafından onay verilecektir.

 

Bu nedenle, İllerimizden şampiyonaya katılmak için müracaat eden kuruluş takımlarımızın mağduriyet yaşamamaları için isimlerinin onaylanması ve federasyon web sayfasında yayınlanmasından sonra yol biletlerini almaları ve otel rezervasyonlarını yaptırmaları önemle tavsiye edilir.

 

TMTF Kuruluşlar Kurulu&Organizasyon Komitesi

13.06.2018

Diğer Haberler