EN İYİ´LER 2.ETAP MAÇLARI

2018 En iyi´ler Yarışmaları Ankara´da yapılan 2.etap maçlarıyla tamamlandı. Mamak Spor Salonunda yapılan En İyi´ler 2.etap müsabakalarına 66 sporcu katılırken, müsabakalar Gençler, Yıldızlar, Küçükler ve Miniklerde oynandı. 
 
EN İYİLER 2. ETAP SONUÇ 05.03.2018

EN İYİLER MADALYA SIRALAMA TABLOSU 05.03.2018


Genç Erkek En İyi´ler 2.etabında Tugay Yılmaz 7 maçta 6 galibiyetle birinci, Ulaş Akdağ ve Alican Şeker ise 5´er galibiyetle ikinci ve üçüncü sırayı aldı.
En İyi´ler Toplam Puanlamasında ise Tugay Yılmaz iki etap sonrası topladığı 32 puanla Şampiyon olurken, Bilal Selim Tok 28 puanla ikinci, Alican Şeker 26 puan ve averajla üçüncü, Umut Emre Başsan 26 puanla dördüncülüğü elde etti.
Genç Kızlar En İyi´ler 2.etabında dört sporcu 8 maçta 6 galibiyet ve averajla sıralandılar. Betül Nur Kahraman ilk sırayı alırken, Ece Haraç ikinci, Özge Yılmaz üçüncü, Gülpembe Özkaya dördüncü oldu.
En İyi´ler Toplam Puanlamasında ise yine sıralama set ve sayı averajıyla belirlendi.  İki etap sonrası oluşan puan durumunda dört sporcu da 29 puanla sıralanırken, bu kez ilk sıraya yerleşen Ece Haraç Şampiyonluk kupasının da sahibi oldu. Gülpembe Özkaya ikinci, Özge Yılmaz üçüncü, Betül Nur Kahraman dördüncü sırayı elde etti.
Yıldız Erkek En İyi´ler 2.etabında Yücel Ocak, 7 maçın 7´sini de kazanarak birinci sırayı aldı. Özgür Yılmaz 5 galibiyetle ikinci, Emir Baha Sönmez 4 galibiyet ve averajla üçüncü oldu. sırayı aldı.
En İyi´ler Toplam Puanlamasında ise Yücel Ocak iki etap sonrası topladığı 32 puanla Şampiyonluğu ulaştı. Özgür Yılmaz 30 puanla ikinci, Emir Baha Sönmez 28 puanla üçüncü, İbrahim Atuğ 25 puanla dördüncülüğü elde etti.
Yıldız Kızlar En İyi´ler 2.etabında Zeynep Karaca 8 maçta 7 galibiyet ve averajla ilk sırayı aldı. Simge Devrim İnal 7 galibiyetle ikinci, 6 galibiyetle üçüncülüğün sahibi oldu. En İyi´ler Toplam Puanlamasında ise Zeynep Karaca, iki etap sonrası topladığı 30 puan ve averajla Şampiyonluğa ulaştı. Yağmur Şevval Karaca 30 puanla ikinci, Şükran Cangir 27 puanla üçüncü, Feyza Demir 25 puanla dördüncülüğü elde etti.
Küçük Erkek En İyi´ler 2.etabına Ali Kemal Kanık katılmadı. Onun yerine Muhammed Emir Yılmaz klasman dışı olarak maçlara alındı. Puanlama 6 maç üzerinden yapıldı. Uğurcan Dursun 6 maçta 6 galibiyetle ilk sırayı aldı. Hakan Işık 5 galibiyetle ikinci, Umut Baha Dursun 3 galibiyetle üçüncü oldu. Küçük Erkek En İyi´ler Toplam Puanlamasında Hakan Işık iki etap sonrası topladığı 31 puan ve averajla Şampiyon oldu. Uğurcan Dursun 31 puanla ikinci, Umut Baha Dursun 27 puanla üçüncü, Muhammed Taşan 26 puanla dördüncü sırayı elde etti.
Küçük Kızlar En İyi´ler 2.etabında ilk üç sıra averajla belirlendi. Bengisu Konuk 7 maçta 6 galibiyet ve averajla birinci oldu. Hacer Kaplan 6 galibiyetle ikinci, Nihat Nebhan 6 galibiyetle üçüncü sırayı aldı. Küçük Kız En İyi´ler Toplam Puanlamasında  Hacer Kaplan iki etap sonrası topladığı 31 puanla Şampiyonluk kupasını elde etti. Nihat Nebhan 29 puanla ikinci, Bengisu Konuk 28 puanla üçüncü, Yağmur Yeşil 17 puanla dördüncülüğün sahibi oldu.
Minik Erkek En İyi´ler 2.etabında Arda Kekillioğlu 7 maçta 7 galibiyetle ilk sırayı aldı. Mustafa Nebhan 6 galibiyetle ikinci, M.Can Bilge 3 galibiyetle üçüncü oldu. Minik Erkekler En İyi´ler Toplam Puanlamasında Mustafa Nebhan iki etap sonrası topladığı 31 puanla Şampiyon olurken, Arda Kekillioğlu 29 puan ve averajla ikinci, M.Can Bilge 29 puanla üçüncü, M.Fatih Candan 27 puanla üçüncülüğün sahibi oldu.
Minik Kızlar En İyi´ler 2.etabında Ezel Arslan 7´de 7 yaparak birinciliği elde etti. Şevval Acar 5 galibiyet ve averajla ikinci, Büşra Demir 5 galibiyle üçüncülü elde etti. Minik Kızlarda En İyi´ler Toplam Puanlamasında Ezel Arslan iki etap sonrası topladığı 32 puanla Şampiyonluk kupasını kaldırdı. Büşra Demir 29 puanla ikinci, Şevval Acar28 puanla üçüncü, Ekin Burak 27 puanla üçüncü sırayı aldı.
01.03.2018

Diğer Haberler