ULUSAL HAKEM SINAVI

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Merkez Hakem Kurulunca 28 Ekim 2017 Cumartesi Günü 8 il merkezinde Ankara, Bitlis, Erzurum, İstanbul, Malatya, Mersin, Ordu ve Uşak illerinde gerekli şartları taşıyan 218 il hakeminin katıldığı Ulusal Hakemlik Sınavı düzenlenmiştir.
İllerden gelen talep üzerine Hakem Talimatının 19.maddesinin c fıkrası uyarınca daha sonra belirlenecek il merkezlerinde 18 Mart 2018 günü ULUSAL HAKEMLİK SINAVI düzenlenmesi ve sınav öncesi seminer verilmesi planlanmaktadır.
Açıklanacak bu sınava ilinizde görev yapan il hakemlerinin katılabilmesi için gerekli şartları taşıması, A ya da B klasman hakemi unvanını almış, vizesini yaptırmış ve İl Hakem Kurulunca alınacak kararın İl Müdürlüğü yazısı eki ile Merkez Hakem Kuruluna önerilmesi gerekmektedir.
İlinizde görev alan İl Hakemlerinden Ulusal hakemlik sınavına girmek isteyen hakemlerin isimlerinin bildirilmesi ve hangi ilde sınava gireceklerinine dair imzalı dilekçelerin 7 Mart 2018 günü mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

10.09.2017

Diğer Haberler