Masa Tenisi Spor Fuarı´na renk kattı

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi´nde yapıldı.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu´nun üç masa ve bir antrenman robotuyla katıldığı Spor ve Yaşam Fuarı,  100 binin üzerinde ziyaretçi tarafından gezildi.

´2 Milyon kişiye Masa Tenisi oynatıyoruz´ projesi kapsamında Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından hazırlanan Stant büyük ilgi görürken,  binlerce kişi hayatlarında ilk kez masa tenisi oynama imkanı buldu.

Federasyonumuz Fuar Yönetimi tarafından bir Teşekkür plaketi onurlandırıldı. Teşekkür plaketini Fuar Yönetimi adına Ayşegül Gezikol, TMTF Genel Koordinatörü Tahsin Ergül´e takdim etti.

Spor Fuarı kapsamında düzenlenen 1.Halk Turnuvasını finalde Şafak Balat´ı yenen Eray Özçınar, 2.Halk Turnuvasını ise finalde Hasan Anıl´ı mağlup eden İbrahim Vatansever kazandı.
Fuar süresince çocuklara yönelik eğlenceli Masa Tenisi yarışmalarında dereceye girenlere raket ve t-shirt hediye edildi.

Milli takım sporcuları Batuhan Ulucak, Afşin Gül, Hasan Doğan ve Sanem Ezgi Şahin´in gösteri maçına Fuar ziyaretçileri büyük ilgi gösterirken, Milli sporcularımız bazı Fuar ziyaretçileriyle maç yaptılar.

Fuar süresince ünlü isimler TMTF standını ziyaret etti. 2017 Survivor Şampiyonu Ogeday Girişken ve Survivor ekibi ile 15 yıllık sırıkla atlama Türkiye rekorunu kıran ve bu kategoride Avrupa Şampiyonası tarihinde finale yükselen ilk Türk sporcu olan Milli atlet Demet Parlak ve 400 metre engellide Dünya ikincisi Milli atlet Yasmani Copello Escobar standımızı ziyaret ederek Masa Tenisi oynadılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.09.2017

Diğer Haberler