Yönetim Kurulu üyemiz Süleyman GÜNDÜZ’ün sergisi açıldı

TMTF Yönetim Kurulu üyemiz, 22. Dönem Sakarya milletvekili, Fotoğraf Sanatçısı Süleyman GÜNDÜZ’ün fotoğraflarından oluşan "Kudüs: Ey Hüzünler Şehri" isimli Fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı.

Kudüs’ün barış ve esenlik yurdu olarak kalmasına katkı sağlamak amacıyla, Kudüs’ün izlerini taşıyan fotoğrafların yer aldığı sergi 31 Ocak 2018 tarihlerine kadar Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

 

Sergide Kudüs’ü anlatan önemli fotoğrafların yer aldığını belirten Fotoğraf Sanatçısı TMTF Yönetim Kurulu üyemiz Süleyman GÜNDÜZ, “Bizim bütün amacımız Kudüs’ün barış ve esenlik yurdu haline dönüşmesini sağlamak. Kudüs´ü özlemimiz olan şekliyle fotoğraflara yansıtmak istedik. Yani bütün dinlerin özgürce, barış içinde bir arada olabildikleri bir şehir olarak´´ diye konuştu.
Serginin açılışına katılan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ ve Yönetim Kurulu üyemiz Emin ŞEN, Fotoğraf Sanatçısı Süleyman GÜNDÜZ´e başarı dileklerinde bulundular. 

22.12.2017

Diğer Haberler