istanbul escort Türkiye Masa Tenisi Federasyonu

Türkiye - İran ortak kampı başlıyor

Azerbaycan´da düzenlenen İslam Oyunları esnasında Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun, Azerbaycan ve İran Masa Tenisi Federasyonlarıyla yaptığı protokol çerçevesinde planlanan Türkiye-İran Milli Takımları Ortak Kampı, 5 Eylül Salı günü İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda başlayacak. 

İran Milli takımının erkek ve kadın takımlarıyla tam kadro geldiği ortak kamp, Türk A Milli takımları için Avrupa Şampiyonasına hazırlık niteliği taşıyacak.
Türkiye-İran Milli takımları ortak kampı ayrıca her iki ülke arasında gerçekleştirilen ilk ortak kamp olma özelliği taşıyacak.
Hatırlanacağı gibi, Azerbaycan´da düzenlenen İslam Oyunlarında İran, hem erkeklerde, hem de kadınlarda şampiyonluğu elde ederken, tek erkeklerde de Alamiyan kardeşlerle finalde yer almıştı.
ITTF dünya sıralamasında Noshad Alamiyan 70., Nima Alamiyan ise 99.sırada bulunuyor. 11 Eylül´de sona erecek olan kamp, masa tenisi severlere açık olacak. Kamp çalışmaları, sabah 10:00´da, akşam ise 16:30´da başlayacak. 

İran Masa Tenisi Federasyonu ile yapılan protokolün Türk Milli takımlarının gelişimi için çok faydalı olacağını söyleyen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim KOÇ ´´Bu protokolü en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bunun ilk adımı olarak İran Milli takımını misafir ediyoruz. Başarılı ülkelerin Milli takımları ile ikili kampları son derece önemsiyoruz.  Önümüzdeki süreçte benzer organizasyonlara ev sahipliği yapacağız´´ dedi.

05.09.2017

Diğer Haberler