SPOR TOTO SÜPER LİG´DE İKİNCİ YARI GTÜ´DE BAŞLADI

Spor Toto Süper Ligi 2.yarı karşılaşmaları 31 Mart - 1 Nisan 2018 tarihlerinde Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi Spor Salonunda başladı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ ve Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Haluk GÖRGÜN karşılaşmaları birlikte izlediler. TMTF Başkanı KOÇ, Rektör GÖRGÜN´e Türkiye Masa Tenisi Federasyonu bayrağı hediye etti

 

PLAY-OFF GRUBU
Beşiktaş ilk yarıyı 15 maçta 15 galibiyetle yenilgisiz tamamlarken, Fenerbahçe ikinci, Koza Wos Tenis üçüncü, Türk Telekom dördüncü, Sarkuysan beşinci, İstanbul Büyükşehir altıncı, Gaziosmanpaşa Belediye yedinci ve Divapan sekinzi sırayı aldı. Bayanlarda ise Bursa Büyükşehir ilk yarıyı yenilgisiz lider kapattı. Fenerbahçe ikinci TİGEM üçüncü, Kocasinan Belediye dördüncü, Çorum Gençlik beşinci, Bursaspor altıncı, Pendik Belediye yedinci, Yalova Belediye ise sekinci sırayı elde etti.

Ligi ilk sekiz içinde bitiren takımlari Ligin ikinci yarısında Play-off grubunu oluşturacaklar ve tek devre lig usulüne göre birbirleriyle karşılaşacaklar. Play-off takımları İkinci devre oynayacakları maçlara rakipleriyle ilk devrede yaptıkları maçları taşıyabilecekler.

KLASMAN GRUBU
İlk sekize giremeyen Erkeklerde; Expotim, Yalova Belediyesi, Çukurova Üniversitesi, Şahinbey Belediye, Girne Amerikan Üniversitesi, TED, Bursaspor ve Adana MTİ ile Bayanlarda; Çukurova Üniversitesi, İstanbul Büyükşehir, Bu Piliçspor, Antalyaspor, Kocaeli BŞB Kağıtspor, BŞB Ankaraspor, Türk Telekom ve İstanbul VMTD takımları ise Klasman Grubunda tek devre karşılaşacaklar.

Klasman Grubu takımlar İkinci devre oynayacakları maçlara rakipleriyle ilk devrede yaptıkları maçları taşıyabilecekler.

Spor Toto Süper ligi´nde sezon 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde oynanacak İstanbul etabıyla tamamlanacak. 

 

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU CANLI YAYINI

31.03.2018

Diğer Haberler