SÜPER LİG 4.ETAP ADANA

Türkiye Süper Ligi 4.etap karşılaşmaları Adana´da Çukurova Üniversitesi Lütfullah Akgungur Spor Salonunda tamamlandı.
Erkeklerde, günün son maçında Beşiktaş´ı 4-1 mağlup eden geçen yılın şampiyonu Fenerbahçe, ilk devreyi yenilgisiz lider olarak tamamladı. Kadınlarda ise son maçında Adana Masa Tenisi İhtisas takımını 4-2 yenen Bursa Büyükşehir, son şampiyon Fenerbahçe´yi averajla geçerek ilk devrenin lideri oldu.
Erkeklerde, Fenerbahçe ile birlikte Beşiktaş, TED, KBS, Global, Sarkuysan, Girne Amerikan Üniversitesi ve İstanbul Büyükşehir ilk sekiz sırada yer alarak, Türkiye Süper Ligi´nin ikinci devresinde Play-off Grubunda yer almaya hak kazandılar. İlk sekize giremeyen, Antalyaspor, Şahinbey Belediye, Yalova Belediye, Beyoğluspor, Malatya Büyükşehir, Çorum Spor İhtisas, 1881 Düzce Belediyesi ve Antalya BŞ. Asat, klasman grubunda yer alacaklar.
Kadınlarda ilk devrenin lideri Bursa Büyükşehir ile birlikte Fenerbahçe, Kocasinan Belediye, TİGEM, Bu Piliç, Trabzonspor, İstanbul Büyükşehir ve Adana Masa Tenisi İhtisas, ilk sekiz sırada yer alarak, Türkiye Süper Ligi´nin ikinci devresinde Play-off Grubunda yer almaya hak kazandılar. İlk sekize giremeyen, Çorum Gençlik, İstanbul DSİ, Çukurova Üniversitesi, 1955 Batman Belediyesi, Veteran MTD, Yalova Belediyesi, Elazığı Masa Tenisi İhtisas ve İstanbul VMTD klasman grubunda yer alacaklar.
Türkiye Süper Ligi´nde ikinci devrenin ilk etabı 14-15 Mart 2020 tarihlerinde Antalya´da yapılacak. Sezonun final etabı ise 2-3 Mayıs 2020 tarihlerinde İstanbul´da düzenlenecek. 

SÜPER LİG 2.DEVRE PLAY-OFF FİKSTÜRÜİndir

Süper Lig ADANA 4.etap Maç Programı - Puan Durumları ve 2.GÜN Maç Sonuçlarıİndir

Süper Lig ADANA 4.etap 2.GÜN Maç Ayrıntılarıİndir

26.01.2020

Diğer Haberler