SÜPER LİG 4.ETABI BATMAN´da SONA ERDİ

İki gün boyunca Batman´da devam eden Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi 4. etap maçları, 19 Mayıs Spor Salonunda oynanan son gün müsabakalarıyla tamamlandı. Hem erkeklerde, hem de bayanlarda ilk devreyi Fenerbahçe lider olarak tamamladı.
İlk devrenin sona ermesiyle, Erkeklerde ve bayanlarda ligi ilk sekiz içinde bitiren takımlar playoff grubunu, ilk sekize giremeyen takımlar ise klasman grubunu oluşturdular. 

Bayanlarda; Fenerbahçe, TİGEM, Yalova Belediyesi, Kocasinan Belediyesi, Bursa Büyükşehir, Çorum Gençlik, Türk Telekom ve 1955 Batman Belediyesi ilk sekize girerek Ligin ikinci devresinde playoff grubunda oynamaya hak kazandılar. 

Erkeklerde ise, Fenerbahçe, Beşiktaş, Koza Wos, İstanbul BBSK, Türk Telekom, TED, Antalya ASAT ve Divapan takımları ilk sekize girerek Ligin ikinci devresinde playoff grubunda oynamaya hak kazandılar.  

Süper Lig Batman etabında son gün maçlarını Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, Yönetim Kurulu üyeleri ile AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve Batman Valisi Hulusi Şahin´in eşi Ebru Şahin de takip ettiler.

Süper Lig´de ikinci devre maçları 6-7 Nisan tarihlerinde Yalova´da başlayacak ve 4-5 Mayıs tarihlerinde ise Adana´da sona erecek.

TÜRKİYE SÜPER LİGİ BATMAN ETABI SONUÇLARI için buraya tıklayınız (03.03.2019)
TÜRKİYE SÜPER LİGİ BATMAN ETABI MAÇ AYRINTILARI için buraya tıklayınız (03.03.2019)

Süper Lig 2. Devre Fikstür ve Puan Durumu (07.03.2019)03.03.2019

Diğer Haberler