Spor Bakanımızdan Mardin´e Masa Tenisi Salonu sözü

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin’e giden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol Töreni´nde Mardinli Masa Tenisçilerle bir araya geldi. Milli sporcumuz Simge Devrim İnal ve Real Mardin Spor´un minik oyuncusu Ecrin Atasever ile sohbet eden Bakan Kasapoğlu, Mardinli Masa Tenisçilerin salon talebine olumlu yanıt verdi.
Amaçlarının, vatandaşların her alanda tesislere, spora olan erişimini güçlendirmek olduğunu, bu anlamda da imkanları zenginleştirmek istediklerini belirten Bakan Kasapoğlu, sporcuların Masa Tenisi merkezi yapılması isteklerini değerlendireceklerini söyledi.
Bakan Kasapoğlu´nun kültürün, tarihin ve medeniyetin beşiği, sembol şehir Mardin´e gelmesinden ve kendileriyle sohbet etmesinden duydukları mutluluğu dile getiren Milli antrenör İzzet Atasever, ´´Bakanımızdan sporcularımızın isteği üzerine Mardin´de modern bir Masa Tenis salonu yapılması için çalışma yapacaklarının sözünü aldık. Sayın Bakanımıza yakın ilgilerinden teşekkür ediyorum´´ diye konuştu.
02.03.2021

Diğer Haberler