RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Karaca mesajında şu ifadeleri kullandı:

Mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak milletçe, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Mübarek Ramazan ayında tutulan oruçların, kılınan namazların, edilen duaların Cenabı Hak huzurunda kabul edilmesini niyaz ederim.
Sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsat olan Ramazan Bayramının, İslam coğrafyasında, gözyaşları içinde yaşamak durumunda bırakılan kardeşlerimizin yaralarına merhem olması en büyük arzumuzdur.
Pandemi nedeniyle Ramazan Bayramını bu yıl da buruk kutlayacağız. Tam kapanmanın yaşandığı bu dönemde
sosyal mesafe kurallarına azami önem göstermemiz çok önemlidir. Ülkemizi ve dünyayı sarsan pandemiyi hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini kaldırdığımız ve tekrar bir araya gelerek kucaklaştığımız bayramlara ulaşmayı temenni ederim.
Bu vesileyle, bayramın bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini
dileyerek, Masa Tenisi ailemizin ve tüm spor camiasının Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

12.05.2021

Diğer Haberler