Milliler Avrupa sınavında

Erkek ve Bayan A Milli Masa Tenisi Takımımız, 2019 Bayanlar Avrupa Takım Şampiyonası Elemelerindeki ilk maçlarını 27 Şubat 2018 Salı günü oynayacaklar.

A Milli Bayan Masa Tenisi Takımımız, 2019 Bayanlar Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri B2 Grubunda ilk maçını Estonya ile yapacak. 27 Şubat 2018 Salı günü saat 19:30´da başlayacak mücadele, İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda oynanacak.  Kosovalı baş hakem Jeton Beqiri´nin yöneteceği A Milli Bayan Masa Tenisi Takımımız Estonya karşısına Antrenör Sunay Atakan yönetiminde Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz, Gülpembe Özkaya, ve Melek Hu´dan oluşan kadrosuyla çıkacak. Estonya, takımında ise Lidia Andreeva, Valeria Petrova ve Airi Avameri forma giyecek. A Milli Bayan Masa Tenisi Takımımız, Estonya ile en son olarak 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde karşılaşmış ve İstanbul´da oynanan maçı Millilerimiz 3-1 kazanmıştı.

A Milli Erkek Masa Tenisi Takımımız, 2019 Bayanlar Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri A4 Grubunda ilk maçını Hırvatistan ile yapacak. 27 Şubat 2018 Salı günü TSİ saat 20:00´de başlayacak mücadele, Hırvatistan´ın Varazdin kentinde Sport Hall Arena´da oynanacak.
A Milli Erkek Masa Tenisi Takımımız Hırvatistan karşısına Antrenör Onur Germeyanoğlu  yönetiminde İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz, Talha Yiğenler ve Ahmet Li´den oluşan kadrosuyla çıkacak. Hırvatistan takımında ise  Tomislav Pucar, Andrej Gacina, Tomislav Kolarek ve Frane Kojic forma giyecek.  A Milli Erkek Masa Tenisi Takımımız, Hırvatistan ile en son olarak 2009 Akdeniz Oyunlarında karşılaşmış ve Pescara´da oynanan maçı Millilerimiz 3-1 kaybetmişti.

 

 

 

 

24.02.2018

Diğer Haberler