MİNİK-KÜÇÜK MİLLİ TAKIM FERDİ SEÇME YARIŞMALARI SONA ERDİ

Küçükler ve Minikler kategorilerinde Milli Takım seçme Yarışması Ankara Mamak Spor Salonunda sona erdi 
Küçük Erkekler kategorisinde, Uğurcan Dursun (Çorum) birinci, Arda Kekillioğlu (Çorum) ikinci, Yiğit Furkan Şimşek (Çorum) üçüncü oldu.
Küçük Kızlar kategorisinde, ilk sırayı Nahide Nebhan (Hatay) alırken, ikinciliği Ayten Ulutaş (Ankara), üçüncülüğü ise Ezel Arslan (Çorum) elde etti.
Minik Erkeklerde, birinciliği Tolga Kaan Eğilmez (İstanbul) kazandı. Mustafa Nebhan (Hatay) ikinci, Muhammed Ali Atakul üçüncü sırayı sırayı aldı.
Minik Kızlarda ise Büşra Demir (Ankara) birinciliğin sahibi oldu. İki Çorumlu kız kardeş Aybüke Banu Şimşek ikinciliğin, Asude Tuğba Şimşek üçüncülüğün sahibi oldu.   

ALT YAPI DOLU DİZGİN GELİYOR
Ankara´nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme Yarışmasında, küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde toplam 445 sporcunun katılımı ile yeni bir rekora imza atıldı. 2006 ve sonrası doğumlu Türk Masa Tenisi´nin geleceği olan küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde ilk kez 400´ün üzerinde bir katılım gerçekleştirildi. 

 
 
 
 
13.10.2018

Diğer Haberler