Masa Tenisi Saati ikinci bölümü yayınlandı

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından hazırlanan ´´Masa Tenisi Saati´´ Programının ikinci bölümü 12 Ocak 2018 Cuma akşamı saat 21:00´da SportsTv´de yayınlandı.
Masa Tenisi Saati Programının ikinci bölümüne, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Fenerbahçe Masa Tenisi Şube sorumlusu Gürhan Yaldız, Antrenör Babür Üstündağ ile Sporcular Sibel Altınkaya ve Gülpembe Özkaya katıldı. Ayrıca Fenerbahçe Amatör Şubeler Genel Koordinatörü Fikret Çetinkaya Programa telefonla bağlandı. 
Programda Hediyeli sokak röporatjları ve Milli Takım Antrenör Onur Germiyanoğlu´nun anlatımıyla Eğitim Köşesi´nin yanı sıra Anadolu´da Masa Tenisi köşesinde TMTF Basın Kurulu´nun Zonguldak´ta yaptığı çekim ve röportajlara yer verildi. 

 

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından hazırlanan ´´Masa Tenisi Saati´´ Programının birinci bölümü 29 Aralık 2017 Cuma akşamı saat 21:00´da SportsTv´de yayınlandı.
Masa Tenisi Saati Programının ilk bölümüne, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Beşiktaş Amatör Şubeler Sorumlusu Erdal Karacan, Beşiktaş Masa Tenisi Teknik Direktörü Sabahattin Sabrioğlu ve Beşiktaş´ın Milli sporcusu İbrahim Gündüz programa konuk olarak katıldılar. 
Programda TMTF Basın Kurulu´nun Batman´da yaptığı çekim ve röportajlara yer verilirken, Spor Genel Müdür Yardımcısı Ozan Veli Çakır, Batman Valisi Ahmet Deniz ve Batman Masa Tenisi antrenörü Recep Bezenmiş ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Şükran Cangir programa telefon bağlantısı ile katıldılar.

17.01.2018

Diğer Haberler