MASA TENİSİ SAATİ 5.BÖLÜMÜ YAYINLANDI

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından hazırlanan Masa Tenisi Saati Programının 5.Bölümü 23 Şubat 2018 Cuma günü SportsTv´de Canlı olarak yayınlandı.
Koray Aldemir´in sunduğu Programın bu bölümüne; Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ile Bayanlar Türkiye Süper Ligi ekiplerinden Pendik Belediye Spor´un oyuncusu Sanem Ezgi Şahin ve antrenörü Emrullah Eryalçın katıldı. 
Programda Pendik Belediyesi´nin ve Pendik Belediye Spor´un Masa Tenisi çalışmaları ve faaliyetleri hakkında konuşulurken, Pendik´in ev sahipliği yaptığı Pendik Cup, Pendik Basın Kupası, Pendik Ligi, Pendik Gelişim Ligi gibi etkinlikler hakkında bilgiler verildi.
Eğitim Köşesinde Milli Takım Antrenörü Onur Germeyanoğlu servis atışları hakkında bilgiler verdi. 27 Şubat´ta İstanbul´da oynanacak olan Türkiye-Estonya maçının anonsu, Bursa Büyükşehir´in Bayanlar Şampiyonlar Liginde yarı finale yükselmesinin yanı sıra, Ovtcharov´un dünya bir numarası olarak yerini koruması ve İngiltere´de devam eden Takımlar Dünya Kupası hakkında konuşuldu.
 
22.02.2018

Diğer Haberler