ITTF´den İzmir´e ödül

İzmir Masa Tenisi İl Temsilciliği ITTF tarafından 6 Nisan Dünya Masa Tenisi günü kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen ´Yılın En İyi Etkinliği´ yarışmasında birinciliği elde etti.

ITTF tarafından 6 Nisan Dünya Masa Tenisi günü kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen ´Yılın En İyi Etkinliği´ yarışmasında İzmir il temsilciliğinin, Tarihi Konak Saat Kulesindeki İZMİR MASA TENİSİ OYNUYOR etkinliği, jüri tarafından 93 ülkeden 450 etkinlik içinde En Popüler Etkinlik Ödülünü kazandı.

Etkilikler kapsamında En Popüler Etkinlik Ödülünü İzmir kazandı

 6 Nisan´da ´Dünya Masa Tenisi Günü´ kapsamında İzmir Konak Meydanında düzenlenen ve 3 saat içinde 500 İzmirlinin masa tenisi oynadığı organizasyon, Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından ´Yılın En İyi Etkinliği´ ödülüne layık görüldü. İzmir Büyükşehir Belediyesi´nin katkılarıyla Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) İzmir İl Temsilciliği tarafından 6 Nisan´da Konak Meydanı´nda düzenlenen yarışma organizasyonu, Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu (ITTF) tarafından ´Yılın En İyi Etkinliği´ olarak seçildi. Tarihi İzmir Saat Kulesi´nin çevresine tenis masaları kurularak hem halkı hem de sporcuları bir araya getiren organizasyon, 93 ülkedeki 450 etkinlik arasından sıyrılmayı başardı.6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü kutlamaları kapsamında 3 saat içerisinde 500 kişinin masa tenisi oynadığı etkinliğin resim ve videoları ITTF’e gönderildi. ITTF’nin yaptığı değerlendirmede, tarihi ve halkın çok iyi bildiği bir mekanda, çok fazla katılımla, müzik ve folklorla renklendirilmiş bu etkinlik, en büyük ödül olan ´masa tenisi robotu´nu kazandı.

 

31.05.2017

Diğer Haberler