FAAL OLMAYANLAR VE İLAVE TERFİ TAKIMLARI DELEGE LİSTESİ

23 Eylül 2021 Perşembe günü tarihi saat 11:00´da Federasyonumuzun 5. Olağan Genel Kurulunda delege olarak oy kullanabilmeleri için, aşağıdaki listede belirtilen faal olmayan hakemlerden 5 asil, faal olmayan eski milli takım antrenörlerinden 5 asil, faal olmayan eski milli sporculardan 5 asil, terfi ligindeki takımlardan 4 asil delege Noter huzurunda kur´a çekimi sonucunda belirlenmiştir.
 

Sporcular ASİL çekiliş sonucu:

1- AYDEMİR CENGİZ
2- OSMAN VARDAR
3- GÜLSÜM DEMİRÖRS
4- ZÜBEYDE KARABIYIK
5- GÜRHAN YALDIZ
 
Hakemler ASİL çekiliş sonucu:
1-BURAK AYDIN
2-CENGİZ RUMİ CELALETTİN
3-GÜNAY GÜZEL
4-NECMİ KAPAR
5-KENAN ASİL
 
Antrenörler ASİL çekiliş sonucu:
1-HASAN MUTLU 
2-HASAN HOCAOĞLU
3-SABRİ ARSLAN
4-ASLAN KOÇ
5-HASAN ERSÖZ
 
Terfi Liginde ERKEK ASİL çekiliş sonucu:
1-GÜZERGAH İZCİLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KOCAELİ)
2-AKYAZI BOYBEYİ SPOR (SAKARYA)
 
Terfi Liginde KADIN ASİL çekiliş sonucu:
1-ÜNÇEK SPOR KULÜBÜ (ORDU)
2-KIRKLARELİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KIRKLARELİ)





_______________________________________________________________________________________

FEDERASYONUMUZ 5. OLAĞAN GENEL KURULDA, ANA STATÜNÜN 7. MADDESİ 2. FIKRASI (f), (g), (ğ) BENTLERİ GEREĞİNCE OY KULLANACAKLARIN TESPİT EDİLECEĞİ KURAYA GİRECEK İSİMLER AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

 KURAYA GİRECEK OLANLARIN LİSTESİ (word) (22.09.2021) İndir


ANA STATÜNÜN 7. MADDESİNİN (f) BENDİ GEREĞİNCE KURAYA GİRECEK FAAL OLMAYAN MİLLİ SPORCULAR:

1-AYDEMİR CENGİZ

2-TAYFUN ERBİL 

3-MÜGE ATAKAN

4-KADRİYE POYRAZOĞLU

5-OSMAN KARAGÜLLELER

6-SEDAT ENGİN

7-CAN ERGİR

8-OSMAN VARDAR

9-EROL KÖKEN

10-BAHATTİN ERKAN

11-İBRAHİM KURT

12-VİLDAN ŞENSÖZ

13-ZÜBEYDE ERKOL

14-GÜLÇİN ERKMAN

15-BULUT TURHAN

16-TAYFUN ERBİL

17-SEDA MÜSTECAPLIOĞLU

18-GÜLSÜM DEMİRÖRS 

19-ERKAN HOCAOĞLU

20-MAHİR ÖZBAYRAÇ

21-SELDA ÇİMEN

22-GÜRHAN YALDIZ

23-ZÜBEYDE KARABIYIK

24-SUNAY ATAKAN

25-AYDIN ATAMAN

26-KÜBRA TAN

27-BAHATTİN ERKAN

28-ALPER ÖZBEK

29-DAMLA UZEL

30-DAVİD KUMRU

ANA STATÜNÜN 7. MADDESİNİN (g) BENDİ GEREĞİNCE KURAYA GİRECEK FAAL OLMAYAN ANTRENÖRLER:

1-HASAN HOCAOĞLU, 

2-ASLAN KOÇ, 

3-CAHİT MUTLU, 

4-HASAN ERSÖZ, 

5-MUSTAFA HOTAKOĞLU, 

6-SABRİ ARSLAN, 

7-CEMİL ALPTEKİN, 

8-HASAN MUTLU

ANA STATÜNÜN 7. MADDESİNİN (ğ) BENDİ GEREĞİNCE KURAYA GİRECEK FAAL OLMAYAN ULUSLARARASI HAKEMLER:

1-ALİ SERDAR YÜCEL, 

2-KENAN ASİL, 

3-HAYRETTİN SEZER, 

4-SELAHATTİN BAŞABAŞ, 

5-RIFKI AKPAK, 

6-CENGİZ RUMİ CELALETTİN, 

7-GÜNAY GÜZEL, 

8- BURAK AYDIN, 

9- OLCAY ÇAĞLAR, 

10- NECMİ KAPAR, 

11- NASUH YILDIRIM

12- ABDULKADİR YILMAZ

13- KADİR CANITEZ

14- FADİME YILMAZ

15- NAZİRE ÖZKALE

16- MUSTAFA SADIK SARGIN

 

FEDERASYONUMUZ 5.OLAGAN GENEL KURULUNDA FEDERASYONUMUZ ANA STATÜSÜNÜN 7.MADDESİ 2.FIKRASI (İ) BENDİ GEREĞİNCE TERFİ LİGİNE KATILAN TAKIMLARA DERECEYE GİRME SIRASINA GÖRE, TOPLAM KULÜP OYLARININ EN AZ %20´Sİ KADAR KULÜPLERE BİRER ÜYE DELEGE HAKKI VERİLİR. BUNA GÖRE ERKEKLER VE KADINLARDA İLK 8 SIRADAKİ TAKIMLARA BİRER OY HAKKI VERİLECEKTİR. AYRICA ERKEKLERDE VE KADINLARDA 9. İLAN EDİLEN 8 ERKEK 8 KADIN TAKIM ARASINDAN ÇEKİLECEK KURAYA GÖRE 2 ERKEK 2 KADIN TAKIMA DAHA BİRER OY HAKKI VERİLECEKTİR. KURA ÇEKİMİ NOTER HUZURUNDA FEDERASYONUMUZ ANKARA OFİSİNDE 23 EYLÜL 2021 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 11:00´DE ÇEKİLECEKTİR.

KURAYA GİRECEK ERKEK TAKIMLAR

1-BODRUM VETERAN MASA TENİSÇİLERI SPOR KULUBU DERNEĞİ (B) MUĞLA

2-KARAMAN ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KARAMAN)

3-KOCASİNAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ (B) KAYSERİ

4-AKYAZI BOYBEYİ SPOR (SAKARYA)

5-GÜZERGAH İZCİLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KOCAELİ)

6-19 MAYIS BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (SAMSUN)

7-SAKARYA BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ (SAKARYA)

8-TATVAN BELEDİYESİ (BİTLİS) 

KURAYA GİRECEK KADIN TAKIMLAR

1-ÜNÇEK SPOR KULÜBÜ (ORDU

2-BATMAN GENÇLİKSPOR (BATMAN)

3-ÖNDER ÖNCÜ GENÇLİK SPOR KULUBÜ (ESKİŞEHİR)

4-PAMUKKALE BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DENİZLİ)

5-KASIMPAŞA EROKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (İSTANBUL)

6-KIRKLARELİ GENÇLİK S.K DERNEĞİ (KIRKLARELİ)

7-KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR KLUBÜ (KOCAELİ)

8-GİRESUN GENÇLİKSPOR (GİRESUN)

23.09.2021

Diğer Haberler