Federasyonumuzdan İçişleri Bakanımıza ziyaret

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ, Yönetim Kurulu üyelerimiz Süleyman Gündüz, Melih Serim, Murat Yılmazer, Genel Koordinatör Tahsin Ergül ve Genel Sekreter Mahir Irmak, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu´yu makamında ziyaret etti.

Federasyonun  çalışmalarını anlatan Federasyon Başkanımız KOÇ, Sayın Bakanımıza doğu ve güneydoğu illerinde gerçekleşen projeler ile ilgili de bilgiler verdi. 

Masa Tenisinin kitlelere ulaşmak için özel bir spor branşı olduğunu vurgulayan Bakanımız Soylu, her konuda Masa Tenisi Federasyonu ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Ziyarette ayrıca, İçişleri Bakanlığı ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu işbirliği ile dezavantajlı bölgelerde ve Emniyet Genel Müdürlüğünün Sosyal ve Sportif faaliyetlerini  kapsayan projeler üretilmesi konusunda karar alındı. 

Ziyaret sonunda Federasyon Başkanımız KOÇ, Sayın Bakanımıza raket, milli takım forması ve Bakanımızın Masa Tenisi oynarken çekilmiş fotoğraflarından oluşan bir albüm sundu.

İçişleri Bakanlığına yapılan ziyaretin çok verimli geçtiğini ifade eden Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ, ´´Sayın Bakanımıza Masa Tenisi adına çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. İçişleri Bakanlığımızın desteği ile çok önemli projelere imza atacağız. Yakın zamanda projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Toplumun her kesimine farklı projeler ile ulaşmayı hedefliyoruz. Bu projeleri güçlü paydaşlarımız ile yürüterek projelerin verimliliğini arttırmak ve projeleri sürekli kılmak istiyoruz´´ diye konuştu.

10.02.2018

Diğer Haberler