Federasyon Başkanımız KKTC´de ziyaretlerde bulundu

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ ve TMTF Genel Koordinatörü Tahsin Ergül, Uluslar arası Dr. Fazıl Küçük Oyunları münasebetiyle gittikleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti´nde, Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyon Başkanı Mustafa Bekiroğulları ile beraber, KKTC Başbakanlık Spor Dairesi Müdürlüğü ile bazı kulüpleri ziyaret ederek Masa Tenisi çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

KKTC Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Alkan Değirmencioğlu´na yapılan ziyarette KKTC´deki Masa Tenisi faaliyetleriyle ilgili karşılıklı bilgi alış-verişinde bulunuldu. Ziyarette, iki ülkenin Masa Tenisi Federasyonları arasındaki ilişikleri daha da geliştirmek, yeni projeler üretip hayata geçirmek için bir dizi görüşmelerde bulunuldu.
Türkiye Lig´lerinde de yer alan Lefke Avrupa Üniversitesi´nde Rektör Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen ile Rektör yardımcısı ve kulüp başkanı Doç. Dr. Akın Cellatoğlu, Girne Amerikan Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar ile Spor Koordinatörü Yrd.Doç.Dr. Muzaffer Doğgün ve Kültür ve Dayanışma Derneği Spor Kulübü sponsoru SAYTEV Başkanı Göksel Saydam ve Yönetici Zekai Soyadli´yıziyaret eden Federasyon Başkanımız Masa Tenisi´ne verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

17.10.2018

Diğer Haberler