EMİTT Fuarı

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun da katıldığı Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan Emmit Turizm Fuarı, Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.  
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun da iki masa tenisi masası ile katıldığı Fuara bu yıl 70’i aşkın ülkeden 140 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT), 29 Ocak 2017 Pazar gününe kadar gezilebilecek..
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, 5.holdeki stantıyla masa tenisini yaymayı ve tanıtmayı hedefliyor. 
Fuarın ilk günü EMİTT Fuarı TMTF stadını ziyaret eden Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Teknik Kurul Başkanı Tahsin Ergül, TMTF Yönetim Kurulu üyeleri Kenan Atalay ve Ahmet Başol Haraç ile masa tenisi oynadı. Standa gelen ziyaretçilerle sohbet eden ve çocuklarla masa tenisi oynayan Koç, Yola çıkarken belirledikleri 2 milyon kişiye masa tenisi oynatma hedeflerinin ilk adımını EMİTT Fuarıyla attıklarını söyledi. Fuarı ziyaret etmesi planlanan 140 bin kişiye masa tenisini tanıtmak, sevdirmek ve oynatmak istediklerini söyleyen Koç, Fuara gelecek herkesi stantlarına davet etti. 
Fuarın ilk gününde 346´sı çocuk olmak üzere 1846 kişi TMTF standını ziyaret ederek Antrenör Gaffur Ulu nezaretinde masa tenisi oynadı.
Fuarın en renkli görüntüsü ise çocukların büyük ilgi gösterdiği EMİTT Fuarı maskotlarının da masa tenisi oynaması oldu.  

29.01.2017

Diğer Haberler