Dünya Masa Tenisi günü ve Geleneksel Mesir Turnuvası Salihli´de yapıldı

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ, TMTF Yönetim Kurulu üyesi Murat Yılmazer ve TMTF Genel Koordinatörü Tahsin Ergül, Manisa´nın Salihli ilçesinde Akka Koleji tarafından düzenlenen Dünya Masa Tenisi günü ve Geleneksel Mesir Turnuvasına iştirak etti. 

Ayrıca Federasyon Başkanımız Kerim KOÇ, Akka okulları yönetim kurulu başkanı Abdülkadir Akkaplan ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda´nın katılımlarıyla Akka Eğitim kurumları çok amaçlı spor salonu açılışı yapıldı. 
Dünya Masa Tenisi günü ve Mesir Turnuvası Akka Koleji kapalı spor salonunda çevre illerden gelen sporcuların katılımıyla coşkuyla kutlandı. Organizasyonun ilk gününde 9 yaş ve altı 9-12 yaş 13-16 yaş kız ve erkek kategorilerinde 78 sporcu, ikinci gününde ise her yaş grubuna açık olan müsabakalar 75 sporcunun katılımı ile yapıldı.
Minik Erkeklerde Ali Eren Ulusakarya (Muğla) birinci, Arda Efe Alkan (Salihli) ikinci, Ayberk Küçükdağ (Muğla) üçüncü, Erkekler 9-12 yaş kategorisinde Ufuk Çitçi (Muğla) birinci, Berkay Dinar (Akhisar) ikinci, Furkan Enes İşçi (Akhisar) üçüncü, Erkekler  13-18 yaş kategorisinde Altay Toprak Sayın (İzmir) birinci, Sami Uygun ikinci, Ahmet Gültekin (Turgutlu) üçüncü, Kızlar 9-12 yaş kategorisinde, Selin Sakarya (Muğla) birinci, Hatice Söğüt (Muğla) ikinci, İlkim İnan (Muğla) üçüncü sırayı aldı.

09.04.2018

Diğer Haberler