Çorumlu Uğurcan Dursun ITTF Kampına seçildi

Avrupa Masa Tenisi Birliği, ETTU tarafından Lüksemburg´da düzenlenen ETTU Hopes Selection Kampına katılan Çorum Belediye Spor oyuncusu Uğurcan Dursun, teknik ekip tarafından kamp sonunda yapılan değerlendirmede ilk üçe girerek, Dünya Masa Tenisi Federasyonu, ITTF Hopes Selection Kampına katılmaya hak kazandı.

2006 ve sonrası doğumluların katıldığı ITTF Minikler kampında değerlendirmeyi yapan Teknik ekipte Li Xiaodong, Zhang Yining, Martin Ostermann, Cheng Xia ve Neven Cegnar yer aldı.
Uğurcan Dursun yapılan teknik değerlendirmede aldığı 145,05 puanla Romen Chirita Julian ve Çek Brehel Stephan ile birlikte ilk üçe girerek, ITTF Hopes Selection Kampında Avrupa Kıtasını temsil etme hakkı kazandı.
Uğurcan Dursun´un çalışmalarının karşılığını almaya başladığını belirten Çorum Belediye Spor antrenörü Ali Korkmaz ´´Bizlere her türlü imkanı sağlayan, TMTF Başkanı Kerim KOÇ´ a, Çorum Belediye Başkanımız  Zeki GÜL´ e, Çorum Belediyesi GSK Başkanı Nadir SOLAK´ a ve yardımcı antrenörlerimize çok teşekkür ediyorum. Uğurcan´ın, ITTF Minikler Kampında da başarılı olacağına inanıyorum´´ diye konuştu.

11.04.2018

Diğer Haberler