BİR GELECEK’TEN ANTALYALI SPORCULARLA DESTEK

Birevim tarafından hayata geçirilen Bir Gelecek sosyal sorumluluk projesi kapsamında Antalyalı sporculara masa tenisi ve ekipmanı desteği sağlandı.

Birevim, BEKA (Beşeri ve İktisadi Kalkınma) Derneği ile Türkiye Masa Tenisi Federasyonu iş birliğiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde Bir Gelecek Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Antalya’da faaliyet gösteren sporculara masa tenisi ve ekipmanı desteğinde bulunuldu.

Bu kapsamda Antalya 10 Bin Kişilik Spor Salonu’nda bir program düzenlendi. Programa Bir Gelecek Genel Koordinatörü ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, Gündoğmuş Kaymakamı Hamza Özbilgi, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, BEKA Derneği Antalya İl Temsilcisi Caner Ersoy ve Antalyalı sporcular katıldı. 

Burada bir konuşma yapan Bir Gelecek Genel Koordinatörü ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay: “Gençlerimizi sporla buluşturmaya devam ediyoruz. Masa tenisi ekipmanı dağıtımının 12.programını Antalya’da yapmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. Programları devam ettireceğiz. Ülkemize hizmet etmekten ötürü son derece mutluyuz. Spor, gençlerin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. Bizlere destek veren Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye, TMTF Başkanı Fatih Karaca’ya, BEKA Derneği Antalya İl Temsilcisi Caner Ersoy’a teşekkür ederim”dedi.

Program, heyetin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ziyareti ile devam etti. Ziyarette Birevim Bir Gelecek Genel Koordinatörü ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün , Tmtf güneydoğu Anadolu bölge temsilcisi İzzet Atasever ve BEKA Derneği Antalya İl Temsilcisi Caner Ersoy, Ziyarette kısa bir konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan “sporun insan sağlığı için önemini belirtirken, gençlerin gelişimine yaptığı katkıyı vurguladı. Spor, bilişim ve kültürel faaliyetlere olan katkılarından dolayı Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye, Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay’a, TMTF Başkanı Fatih Karaca’ya ve beraberindekilere teşekkür etti.

Daha sonra GSB İl Müdürü Gürhan , Mustafa Alpay’a teşekkür plaketi takdim etti.

08.04.2021

Diğer Haberler