Bir Gelecek Projesi Manisa´da

Birevim firması, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu işbirliğiyle Bir Gelecek projesi kapsamında Manisa’da okullara masa tenisi ekipmanları hediye edildi.

Manisa Valisi Ahmet Deniz’ in ziyaret edilmesinin ardından Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor salonunda düzenlenen organizasyonla Masa Tenisi masası ve ekipmanlarının dağıtımı yapıldı. Organizasyona; Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Birevim Manisa Şube Müdürü Fatih Ülker Ve çok sayıda öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Düzenlenen organizasyonda açıklamalarda bulunan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün Bir Gelecek projesinin çok önemli ve örnek bir proje olduğuna vurgu yaparak “ Projeyi hayata geçiren Birevim firmasını ve Federasyon Başkanımız Fatih Karaca´yı kutluyorum. Özellikle dezavantajlı bölgelerde gençleri spor, eğitim ve sanat olanakları ile buluşturmak için gösterdikleri gayret çok kıymetli. Masa tenisi sporunun özendirilmesi ve sevdirilmesi için bu projeyi son derece önemsiyoruz. Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ ye ve bugün Manisa da bizleri yaknız bırakmayan Sayın  Genel Müdür Mustafa Alpay’a ayrıca teşekkür etmek isterim. Spora ve sporcuya verdikleri desteklerden dolayı Birevim firması, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği’ne çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar dedi.

Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay ise yapmış olduğu konuşmada, "Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın himayelerinde Birevim firması, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği ve Masa Tenisi Federasyonu işbirliğiyle Manisa’mıza  Masa Tenisi ekipmanları hediye ediyoruz. Sporcularımıza hayırlı olsun. İnşaAllah hedefimiz 81 ilde gençlerimizi desteklemek ve Anadolu’dan çok sayıda başarı hikayeleri çıkarmak. Bunu başaracağımıza yürekten inanıyorum. Birevim ailesi olarak gençlerimize ve ülkemize hizmet etmekten dolayı son derece mutlu ve gururluyuz. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Murat Çiftçi’nin de her zaman söylediği gibi Bir Gelecek, Birlikte Gelecek “ ifadelerini kullandı.

14.02.2020

Diğer Haberler