A Milli takımlarımızın İstanbul Kampı devam ediyor

İsveç´te yapılacak olan Dünya Takımlar Şampiyonası´nda mücadele edecek olan A Milli takımlarımızın Hazırlık Kampı Pendik Sülüntepe Şehit Burhan Öner Spor Salonu´nda devam ediyor.
ITTF Dünya Takımlar Masa Tenisi Şampiyonası 29 Nisan - 6 Mayıs 2018 tarihlerinde İsveç´in Halmstad kentinde yapılacak. Şampiyonaya üç ayrı klasmanda erkeklerde ve bayanlarda 72´şer takım katılacak. 
Ülkemizi erkeklerde İbrahim Gündüz, Talha Yiğenler, Gençay Menge ve Ali Afşin Gül, bayanlarda ise Melek Hu, Betül Nur Kahraman, Gülpembe Özkaya ve Özge Yılmaz´dan oluşan Milli takımlarımız temsil edecek.
ITTF Dünya Takımlar Masa Tenisi Şampiyonası 2.klasmanda mücadele edecek olan A Erkek Milli takımımız, F Grubunda Nijerya, Slovakya, Bulgaristan, Avustralya ve Arjantin ile mücadele edecek.
Erkek Milli takımımız gibi yine 2.klasmanda maçlara çıkacak olan A Bayan Milli takımımız ise F Grubunda Arjantin, İtalya, Yunanistan, Slovenya ve Belçika ile karşılaşacak.

KOÇ´TAN MİLLİLERE ZİYARET

Federasyon Başkanımız Kerim KOÇ, Dünya Takımlar Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren A Milli takımlarımızın İstanbul Kampı´nı ziyaret etti. Antrenör Onur Germiyanoğlu ve Milli sporcularıyla sohbet eden KOÇ, kamp çalışmaları ile ilgili olarak bilgi aldı. Federasyon Başkanı KOÇ, Milli takım kampı için Pendik Sülüntepe Şehit Burhan Öner Spor Salonu´nu Federasyonumuza tahsis eden Pendik Belediyesi´ne ve Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin´e teşekkür etti.

24.04.2018

Diğer Haberler