6 NİSAN UÇAN RAKETLERLE ISPARTA´DA KUTLANDI

6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü, Hitit Bilgisayar Hizmetleri ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu iş birliği ile hayata geçirilen Uçan Raketler projesi ile Isparta´da kutlandı.
2018 yılında başlatılan Uçan Raketler projesi sayesinde, çocukların masa tenisi ile sporu ve sağlıklı yaşamı hayatlarına düzenli ve sürekli olarak katmak amaçlanmakta. Türkiye’nin 81 iline ve yurt dışına çıkması planlanan projenin ikinci durağı Isparta oldu.
Proje, Dünya Masa Tenisi Günü olarak kutlanan 6 Nisan´da düzenlenen törenle kutlandı. Etkinlikte Hitit Bilgisayar Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu As Başkanı Gökçe Ok, TMTF Disiplin Kurulu üyesi Dr. Aydın Keskin Kadıoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yıldırım, birer konuşma yaptılar. Protokolün masa tenisi oynamasının ardından, Ispartes takımının oyuncuları bir gösteri maçı yaptılar. Etkinliğe katılan tüm çocukların sahaya davet edilmesinden sonra, etkinliğinin sonunda öğrencilere, günün anısına birer madalya verildi.

06.04.2019

Diğer Haberler