2.LİG ve 3.LİG 2.ETAP MAÇLARI TAMAMLANDI

Türkiye 2.Ligi ve Türkiye 3.Ligi´nde ilk devre, Ankara ve İzmir´de yapılan 2.etap karşılaşmalarıyla tamamlandı. 
Ankara Mamak Spor Salonunda oynanan Türkiye 2.Ligi ve İzmir Halkapınar Spor Salonunda yapılan Türkiye 3.Ligi müsabakaları sonunda erkeklerde ve bayanlarda ligi ilk sekiz içinde bitiren takımlar ikinci devre playoff grubunda, ilk sekize giremeyenler ise klasman grubunda mücadele edecek.

2.LİG
Ankara´da oynanan Türkiye 2.Ligi 2.etabı ile birlikte ilk devre tamamlandı. Bayanlarda Modaspor, erkeklerde ise Lefke Avrupa Üniversitesi ilk devreyi lider tamamladılar.
Bayanlarda; Modaspor, Real Mardin, Turhal Yeni Beld., Seramikspor, Masa Der, İzmir Büyükşehir, Yenimahalle Beld. ve Balıkesir Büyükşehir ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek, ikinci devre playoff grubunda yer almaya hak kazandılar. İlk sekize giremeyen takımlar ise ikinci devre klasman grubunda mücadele edecek. 
Erkeklerde ise KKTC temsilcisi Lefke Avrupa Üniversitesi, Balıkesir Büyükşehir, Çorum Belediyesi, FMV Işıkspor, Kocaeli Büyükşehir kağıtspor, Yalova Belediyesi (B), Yıldırımspor ve Bitlis Gençlik ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek, ikinci devre playoff grubunda yer almaya hak kazandılar. İlk sekize giremeyen takımlar ise ikinci devre klasman grubunda mücadele edecek. Türkiye 2.Ligi´nde ikinci devre maçları 17-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul´da oynanacak.

3.LİG
İzmir´de yapılan Türkiye 3.ligi 2.etabı ile birlikte ilk devre tamamlandı. Bayanlarda Hatay ASP, erkeklerde ise Kubuş Boylersan MTİ ilk devreyi lider tamamladılar.
Bayanlarda; Hatay ASP, KKTC Kültür, İskenderun VMT, Şahinbey Belediyesi, Çorum Belediyesi, Şh. Hakan Kabil, Ispartes, Büyük Kolej takımları ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek, ikinci devre playoff grubunda yer almaya hak kazandılar. İlk sekize giremeyen takımlar ise ikinci devre klasman grubunda mücadele edecek. 
Erkeklerde ise Kubuş Boylersan MTİ, Tokat Beld.Plevnespor, ANKA, Eskişehir ASP, İstanbul DSİ, Real Mardin, Trabzonspor ve Haydarspor ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek, ikinci devre playoff grubunda yer almaya hak kazandılar. İlk sekize giremeyen takımlar ise ikinci devre klasman grubunda mücadele edecek. 
Türkiye 3.Ligi´nde ikinci devre maçları 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Muğla´da oynanacak.

TÜRKİYE 2.LİGİ ANKARA ETABI TÜM SONUÇLARI ve PUAN DURUMU için buraya tıklayınız

TÜRKİYE 2.LİGİ MAÇ AYRINTILARI (10.3.2019)

TÜRKİYE 3.LİGİ İZMİR ETABI TÜM MAÇ SONUÇLARI ve PUAN DURUMU için buraya tıklayınız

TÜRKİYE 3.LİGİ MAÇ AYRINTILARI (10.03.2019)

18 YAŞ ALTI OYUNCULARIN ONADIKLARI MAÇ DÖKÜMÜ (LİG 1. YARI SONU İTİBARİYLE)

09.03.2019

Diğer Haberler