2019 POLONYA GENÇLER/YILDIZLAR AÇIK TURNUVASI

22 Mayıs 2019´da Polonya´nın Wladyslawowo kentinde başlayan Gençler ve Yıldızlar Polonya Açık Turnuvası 26 Mayıs 2019 tarihinde oynanan final maçlarıyla sona erdi. 28 ülkeden toplam 312 sporcunun mücadele edeceği turnuvada ülkemizi; Özge Yılmaz, Merve Cansu Demir, Ece Haraç, Gamze Çotra, Zeynep Karaca, Yağmur Karaca, Feyza Demir, Tarık Saim Özbek, Batuhan Gürses, Hakan Işık, Tugay Yılmaz, Yücel Ocak, Bilal Selim Tok ve Ekin Bahtiyar Toprak temsil etti. Müsabakaalrda, Feyza Demir partneri Okubo ile Yıldız Çift Kızlarda, Ece Haraç, Genç Bayanlarda, Ece Haraç ve Özge Yılmaz Genç Çift Bayanlarda son 16 turuna kalmayı başardılar.

MİLLİLERİMİZİN MAÇ PROGRAMI VE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR
Feyza Demir 7.grupta; 2.oldu.
Pranjkovic (Ger): 2-3, Vinczeova (Svk):3-1 , Kocon (Pol):3-1
Yağmur Şevval Karaca 8.grupta; 3.oldu
Matos (Por):1-3, Volkava (Blr):2-3, Wielgos (Pol):3-1
Zeynep Karaca 9.grupta; 2.oldu
Voronina (Rus):1-3, Hanakova (Cze):3-2, Hajduk (Pol):3-2
ANA TABLO
1/64 Feyza Demir - Bartova (Çek): 1-3
1/64 Zeynep Karaca - Holda (Pol): 3-2
1/32 Zeynep Karaca - Sommerova (Çek): 1-3

YILDIZ ÇİFT KIZLAR
1/32 Yağmur Şevval Karaca/Zeynep Karaca - Shirayama/Yokoi (Jap):0-3
1/32 Feyza Demir/Okubo - Holda/Syrda (Pol):3-0
1/16 Feyza Demir/Okubo - Lutz/Mobarek (Fra): 0-3

YILDIZ ÇİFT ERKEKLER
1/64 Batuhan Gürses/Tarık Saim Özbek - Fox/Zimmermann (Alm): 2-3
1/32 Hakan Işık/Chmelevskis - Huzsvar/Kohler (Hun/Ger): 2-3

YILDIZ ERKEKLER 
Tarık Saim Özbek 12.grupta;  2.oldu.
Massart (Bel):0-3, Moldovan (Rom):3-0, Bogacz (Pol):3-2
Hakan Işık 14.grupta; 3.oldu. 
Szantosi (Hun):1-3, Fox (Ger):2-3, Afrykanski (Pol):3-0
Batuhan Gürses 17.grupta; 2.oldu.
Belakon (Blr):3-1, Bjorkryd (Swe):2-3, Brud (Pol):3-0
ANA TABLO
1/64 Batuhan Gürses - Massart (Bel): 1-3
1/64 Tarık Saim Özbek - Zalewski (Pol): 2-3

GENÇ ERKEKLER
Ekin Bahtiyar Toprak, 5.grupta; 3.oldu.
Limonov (Ukr): 0-3, Sokolowski (Pol): 0-3,Mecionis (Ltu): 3-1
Tugay Yılmaz, 13.grupta; 1.sırayı aldı.
Hardmeier (Sui): 3-1,Oleskevych (Ukr): 3-0,Lilien (Pol): 3-0
Bilal Selim Tok 21.grupta 2.oldu.
Kunats (Blr): 1-3,Kharki (Kaz): 3-0,Kwapis (Pol): 3-1
Yücel Ocak 24.grupta; 3.oldu.
Jakelic (Cro): 1-3,Cappuccio (İta): 1-3,Belakon (Blr): 3-2
ANA TABLO
1/64 Bilal Selim Tok - Bardet (Fra): 0-4
1/64 Tugay Yılmaz - McDonald (Swe): 2-4

GENÇ KIZLAR
Merve Cansu Demir 2.grupta; 3.oldu.
Michalak (Pol): 2-3, Vasendova (Cze): 1-3
Ece Haraç 8.grupta, 1.sırayı aldı.
Holgersson (Swe): 3-1 Matos (Por): 3-0, Razakowska (Pol): 3-0
Gamze Çotra 9.grupta; 1.sırayı aldı.
Zaderova (Cze): 3-0, Alkouskaya (Blr): 3-2, Tomecka (Pol): 3-2
Özge Yılmaz 13.grupta; 2.oldu.
Vydruchenko (Ukr): 2-3, Sizova (Rus): 3-1, Franaszczuk (Pol): 3-1
ANA TABLO
1/64 Özge Yılmaz - Voronina (Rus): 1-4
1/64 Gamze Çotra - Matos (Por): 2-4
1/64 Ece Haraç - Roncallo (İta): 4-3
1/32 Ece Haraç - Vishniakova (Rus): 4-1
1/16 Ece Haraç - Blaskova (Çek): 1-4

GENÇ ÇİFT ERKEKLER
1/64 Yücel Ocak/Ekin Bahtiyar Toprak - Hardmeier/Moullet (Sui): 2-3
1/64 Bilal Selim Tok/Tugay Yılmaz - Istrate/Oroszlan: 2-3

GENÇ ÇİFT BAYANLAR
1/64 Gamze Çotra/Merve Cansu Demir - Lis/Trochimiuk (Pol): 3-1
1/32 Gamze Çotra/Merve Cansu Demir -Bondareva/Klee (Alm): 1-3
1/32 Ece Haraç/Özge Yılmaz - Drabant/Terezkova (Hun/Svk): 3-0
1/16 Ece Haraç/Özge Yılmaz -Anna ve Katarzyna Wegrzyn (Pol): 0-3

TAKIM MAÇLARI

GENÇ ERKEKLER 4.grup 3.oldu.
Türkiye - Romanya: 1-3
Bilal-Toma: 1-3, Tugay-Pop: 3-1,Ekin-Oroszlan:1-3, Tugay-Toma:2-3
Türkiye - Almanya: 0-3
Bilal-Fadeev: 0-3, Tugay-Stumper: 1-3, Ekin-Jonack:0-3

GENÇ BAYANLAR 1.grup 2.oldu.
Türkiye - Ukr/Alm: 3-2
Ece-Prykhodko:3-0, Özge-Tsutsui: 1-3, Gamze-Vydruchenko:0-3, Ece-Tsutsui:3-0,Özge-Prykhodko:3-1
Türkiye - Polonya:2-3
Özge-Anna: 0-3, Ece-Katarzyna:3-1,Merve-Michalak: 2-3, Ece-Anna:3-0W Özge- Katarzyna:2-3

YILDIZ ERKEKLER 5.grup 3.oldu
Türkiye - Macaristan: 1-3
Tarık-Balogh:3-2, Hakan-Huzsvar: 2-3, Batuhan/Tarık-Szantosi/Huzsvar:0-3, Tarık-Huzsvar:2-3
Türkiye - Almanya: 0-3
Batuhan-Senkbeil: 0-3, Tarık-Schweiger: 1-3, Tarık/Hakan-Senkbeil/Schweiger:0-3
Türkiye - Ukrayna: 3-1
Batuhan-Tretiak:0-3, Hakan-Oleskevych:3-0, Batuhan/Tarık-Tretiak/Oleskevych:3-0, Batuhan-Oleskevych:3-0

YILDIZ KIZLAR 5.grup 2.oldu
Türkiye - Fransa: 3-0 W
Türkiye - Yun/Macar: 2-3
Feyza-Papadimitriou: 1-3, Yağmur-Adamik:3-2, Feyza/Yağmur-Papad./Adamik: 3-2, Yağmur-Papad.: 1-3,Feyza-Adamik: 0-3

25.05.2019

Diğer Haberler