1.LİG 1.DEVRE İSTANBUL´DA SONA ERDİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2018-2019 Ali Abalı sezonu Türkiye 1.Ligi 2.etabı İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda tamamlandı. Üç gün süren karşılaşamalar sonunda 1.Lig´de ilk devre tamamlanmış oldu.
Erkeklerde ve bayanlarda 1.devreyi ilk sekiz içinde tamamlayan takımlar, 2.devre play-off grubunda, ilk sekize giremeyen takımlar ise klasman grubunda mücadele edecekler.

BAYANLARDA İLK DEVRE LİDERİ KOCASİNAN BELEDİYESİ (B)
1.Lig 2.etap maçları sonunda bayanlarda Kocasinan Belediyesi (B) 15 maçta topladığı 28 puanla ilk devreyi lider tamamladı. Adana MTİ, İstannbul DSİ ve Fatihspor, 27´şer puan ve averajla sıralanırken, Veteran Masa Tenisi Derneği ve Elazığ Gençlik 26´şar puan ve averajla 5.ve 6.sırayı elde ettiler. İstanbul Veteran Masa Tenisi ile Zonguldak Özel İdare Yolspor, ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek play-off grubuna kalan takımlar oldu. MKE Ankaragücü, İstanbul Büyükşehir (B), İstanbul Armaspor, Batman Özel İdare Yolspor, Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor, Beşikdüzü Yelken, Büyükşehir Ankaraspor ve Malatya Büyükşehir, ikinci devre klasman grubunda mücadele edecekler.

ERKEKLERDE İLK DEVRE LİDERİ BU PİLİÇSPOR
1.Lig 2.etap maçları sonunda erkelerde, Bu Piliçspor 15 maçta elde ettiği 29 puan ve averajla ilk devreyi ilk sırada bitirdi. Antalyaspor, 15 maçta 29 puanla ikici olurken, BEMTED, Şahinbey Belediyesi, Konya Barosu, Beyoğluspor, Çorum Spor İhtisas ve Veteran Masa Tenisi, ilk devreyi ilk sekiz içinde bitirerek play-off grubuna kalan takımlar oldu. F.Bahçe Veteran, İstanbul Büyükşehir (B), Muğlaspor, Adana MTİ, İskenderun Veteran, Çankaya Üniversitesi, Kocasinan Belediyesi ve Altay, ikinci devre klasman grubunda mücadele edecekler.
1.Lig´de 2.devre 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Ankara´da tek devre oynanacak play-off ve klasman maçlarıyla sona erecek. 

 

TÜRKİYE 1.LİGİ 1.DEVRE SONUÇLARI için buraya tıklayınız (güncelleme 24.02.2019)

TÜRKİYE 1.LİGİ MAÇ AYRINTILARI için buraya tıklayınız (güncelleme 24.02.2019)

TÜRKİYE 1.LİGİ 2.DEVRE FİKSTÜRÜ için buraya tıklayınız (güncelleme 25.02.2019)

22.02.2019

Diğer Haberler