Reklam Alanı
SPORCU SAYISI İSTAT.
1. SİVAS 7.226
2. İSTANBUL 5.888
3. BURSA 4.478
4. BATMAN 3.895
78. ARDAHAN 367
79. YALOVA 359
80. MUŞ 269
81. KARS 231

TOPLAM :  109.704
     (01.11.2016)

Hedef : 125.000 Sporcu
2013-2014 Sporcu İstatistiği

SPORCU SIRALAMALARI
En Yakın Masa Tenisi
Site İçi Arama

LİSELER MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ERKEKLERDE BAYRAMPAŞA TUNA LİSESİ, BAYANLARDA ANKARA ZÜBEYDE HANIM KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ ŞAMPİYON OLDU….

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Okul Sporları Şube Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu koordinesinde yapılan Okullar arası Masa Tenisi Liseler (Gençler) Türkiye Şampiyonası Erkeklerde 86, bayanlarda 78 takımın katılımıyla Konya'da Atatürk Spor salonu ve 100.yıl salonlarında 17 Mart 2011 Perşembe günü başlayan eleme grupları ile başladı.
 
İlk iki gün erkelerde 28 grup ta bayanlarda ise 26 grup ta yapılan eleme maçları ardından gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar 64 lük ana tabloda yapılan kura çekimi sonucunda finale doğru mücadeleye başladılar.
 
Erkeklerde İstanbul Bayrampaşa Tuna Lisesi şampiyon olurken, Bursa Cumhuriyeti Lisesi 2., Ankara Mamak Teknik ve Meslek Lisesi Erkek Takımı 3., Yalova Anadolu Lisesi 4.oldu.
 
Bayanlarda Ankara Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi şampiyon olurken, Antalya Özel Toros Yağmur Lisesi 2., İstanbul Ahmet Sani Gezici Lisesi 3., Bursa B.T.S.O. Celal Sönmez Güz San. Ve Spor Lisesi 4.olmuştur.
 
Çekişmeli geçen maçlar sonucunda Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından dereceye giren takımlara şilt, madalya ve başarı belgeleri verilmiştir.
 
Dereceye giren takımları tebrik eden Federasyonumuz Genel Sekreteri Hakan BEBEK, “Bugüne kadar yapılan Liseler Türkiye şampiyonalarına katılan takımlara göre ciddi bir artış görülen Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapan Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yetkililerine ve çalışanlarına, özellikle Masa Tenisi İl Temsilcisi Mithat DİNÇBUDAK ve çalışma arkadaşlarına, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine, Lig heyetinde görev alan Öğretmenlerimize göstermiş oldukları özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.” dedi.
HALKIMIZ MASA TENİSİ OYNUYOR

TMTF TV
VİDEOLAR
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
TRANSLATE
S.S.S.