Masa Tenisi Antrenör Gelişim Semineri

Haber Tarihi : 18-06-2013  
Masa Tenisi Antrenör Gelişim Semineri

3-7 Temmuz 2013 tarihleri arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği ile düzenlenen USO 2013 Uluslararası Spor Festivali, Akdeniz Üniversitesinde gerçekleştirilecektir. Festival kapsamında 6 spor branşında (Futbol, Basketbol, Plaj Hentbolu, Voleybol, Yüzme ve Masa tenisi) müsabakalar yapılacaktır.  Festival kapsamında Masa Tenisi turnuvasının yanı sıra festival katılan antrenörler için Antrenör Gelişim Semineri düzenlenecektir.

Seminerin Antrenman Bilgisi ve Planlaması, Sporcu Beslenmesi ve Spor Psikolojisi alanlarında düzenlenmesi planlanmaktadır.

Festivale ve seminere katılım şartları ağaşıda listelenmiştir.

-          11-18 yaş grubu kız ve erkek sporcular tekler, çiftler ve mixler kategorilerinde yarışacaktır.

-          Katılım ücretine Akdeniz Üniversitesi yurtlarında 4 gece konaklama, kahvaltı, 4 ögün akşam, 3 öğün öğle yemeği dahildir.

-          Organizasyon ve etkinlik alanına ücretsiz giriş

-          Spor müsabakalarına katılım

-          Sürpriz hediyeler  

-          Antrenörler 2 sporcu ile festivale katılmaları durumunda tüm imkanlardan ve seminer katılımından ücretsiz yararlanacaklardır.

-          Sporcu başına katılım ücreti 250 TL dir. (standart fiyat 445 TL dir)

-          Sporcu ile katılmayan antrenörler 250 TL vererek seminere katılabilirler.

-          Bu organizasyon TMTF’nin organizasyonu olmayıp, düzenlenecek olan seminer Federasyonumuzun Eğitim Kurulunun yıl içerisinde düzenlenmesini planladığı seminerlerden bağımsız bir seminer olarak planlanmıştır.

Festival ile ilgili daha fazla bilgi için www.intsportsgames.org adresini ziyaret edebilir veya emreak@gmail.com adresine email atabilirsiniz.


HALKIMIZ MASA TENİSİ OYNUYOR
TMTF TVVİDEOLAR


FOTOĞRAF ALBÜMÜ
S.S.S.En Yakın Masa Tenisi